Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Usługi i zakupy

Brak obrazka

Alpako

Dodano: 14.06.2016

Firma Alpako, profesjonalny łódzki producent taśm pakowych z nadrukiem daje Państwu unikalną możliwość połączenia praktycznych właściwości taśm ze strategią reklamową. Pakowanie z naszym asortymentem daje pewność trwałości przesyłki i dostarczenie jej w stanie niezmienionym do klientów Państwa działalności gospodarczych. Konsultujemy z Państwem dowolne parametry zamówienia, odpowiadając także na indywidualne zapotrzebowanie projektowe. Darmowa wycena jest dostępna na naszej stronie firmowej. Zapraszamy do jej obserwowania.

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 23.03.2015
Zajmujemy się realizowaniem sprzedaży na polskim rynku wysokiej jakości, nowoczesnych oraz oryginalnych urządzeń do wyciskania soków z warzyw oraz owoców. W naszej ofercie posiadamy sokowirówki, które pozwalają na bardzo szybkie przygotowanie soku nawet z dużych owoców. Oferujemy również szeroki asortyment wyciskarek, które pozwalają na przygotowanie soków z miękkich owoców, cytrusów, twardych warzyw korzeniowych, jak marchew, burak, seler, warzyw liściastych a nawet ziół. Oferujemy wyciskarki ręczne oraz ślimakowe.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 29.04.2017
Zaglądając do oferty sklepu internetowego gazetomania.pl, można bez problemu znaleźć doskonały prezent na każdą okazję. Co prawda sklep ten proponuje dla wszystkich jeden prezent, gazetę upominkową, ale z drugiej zaś strony tak idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sklep ten posiada specjalne narzędzie, które pozwala klientom wybrać okoliczność, a także konkretny artykuł, który będzie pasował do wybranej osoby, tej która ma być niebawem obdarowana.
Strona Inwemer

Inwemer

Dodano: 03.03.2014
W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim usługi dotyczące ochrony budynków. Klienci zgłaszając swoje obiekty zwykle oczekują od naszych specjalistów kompleksowej ochrony, dla zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko samym murom, ale przede wszystkim znajdującej się w nich zawartości. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wyspecjalizowany sprzęt i narzędzia, dzięki czemu mogą zapewniać kompleksowe monitorowanie i zarazem wgląd na wszystkie zdarzenia mające miejsce na danym terenie i w monitorowanym budynku.
Więcej o firmie: Firma Inwemer
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 03.03.2014
Inwemer to ponad 20 lat doświadczenia, które jest wykorzystywane w praktyce po to, aby oferować wysokiej jakości usługi obsługi technicznej. Inwemer to także specjaliści od takich rzeczy jak ochrona mienia i osób oraz sprzątanie. Współpracujemy z rozmaitymi klientami. Na liście naszych klientów są między innymi osoby fizyczne, firmy, instytucje oraz korporacje. Dla takich klientów wykonujemy między innymi takie usługi jak przeglądy techniczne budynków. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprawdzają dokładnie wszystkie instalacje w Waszych budynkach i instalacjach i w ten sposób są w stanie przedstawić Wam końcowy raport oceniający stan budynku.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 22.06.2016
Na niczym innym nie zależy nam tak bardzo, jak przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, z usług jakie świadczymy. Prowadzimy działalność w zakresie utrzymywania czystości, obsługi technicznej, a także ochrony osób oraz mienia i wynajmowania pracowników na okres tymczasowy. Przygotowując swoją ofertę zadbaliśmy o wszystkie szczegóły i najmniejsze detale, aby nasi klienci czuli z tego tytułu pełne zadowolenie. Wykonując poszczególne usługi skupiamy się na solidnym ich wykonaniu i wysokiej jakości.
Więcej o firmie: Gdańsk, Bydgoszcz, Radom
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 10.05.2013
Szukasz firmy, która zajmie się utrzymaniem czystości na terenie dużych powierzchni takich jak biura czy hale produkcyjne? Poznaj nas. Od 19 lat zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur, instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i centrów logistycznych. Nasze bogate doświadczenie, sprawna organizacja, nowoczesne rozwiązania sprawiły, że zaufali nam Bank BGŻ, ZUS i PGE. Usługi, które świadczymy, zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Serdecznie zapraszamy!
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Oferta naszego sklepu jest skierowana do wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się malarstwem. Zupełnie inaczej niż można przypuszczać nasz sklep malarski nie opiera się jedynie na farbach. Nasza oferta jest dużo bardziej rozbudowana i ma dla Państwa bardzo wiele produktów. Wśród nich znajdziecie wszelkiego rodzaju kredki: świecowe, pastelowe. Poza nimi również wszystko co potrzebne jest do przygotowania odpowiednich szkiców. Każda osoba, która chce zająć się malowaniem powinna odwiedzić nasz sklep i wyposażyć się we wszystkie potrzebne produkty.
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 05.08.2013
Trudno dostępne miejsca to dla nas pestka. Wykonujemy prace wysokościowe z wykorzystaniem linowych technik. Jesteśmy specjalistami w naszym fachu i możesz się o tym przekonać właśnie Ty. Nasza firma, Reverso, duży nacisk stawia na bezpieczeństwo, dlatego nasi pracownicy mają wysokie kwalifykacje, które niwelują zagrożenia do minimum. Nie boimy się żadnego zlecenia, ponieważ posiadamy specjalistyczny sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Reverso a nasze usługi wykonamy w każdym miejscu w Polsce.
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment obuwia zarówno dla chłopców jak też dziewczynek, które jesteśmy w stanie oferować za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. Zapewniamy wyroby, które pochodzą od sprawdzonych producentów, co znów pozwala nam zapewnić zarówno obuwie, które jest wykonane zgodnie z modnymi wzorami zgodnymi z najnowszymi trendami a także cechujące się zarówno bezpieczeństwem a także wygodą użytkowania. Oferujemy wygodne zakupy w naszym internetowym sklepie.