Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Usługi budowlane

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 30.11.2014
Podejście do wykonywanych zadań jest ważne dla obu stron. Zauważa to również nasza firma Pulako, która dba o nowych i stałych klientów. Specjalnie dla nich wprowadza nową technologię, dzięki której wykonywanie posadzek prezentuje się na jeszcze wyższym poziomie. Dbamy o zastosowanie podkładu gruntowego. Jeśli nie ma on odpowiedniej nośności, to wykonujemy go na zagęszczonym podkładzie gruntownym. W taki sposób wszelkie oferowane przez nas posadzki są przygotowane do użytkowania przez wiele lat, gdzie nie pojawiają się żadne niedoskonałości.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 17.08.2016

Wapol to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w wykładzinach podłogowych. Sprzedajemy wykładziny tkane, naturalne i dywanowe. Ponadto, sprzedajemy wykładziny PVC, płytki LVT i wykładziny specjalistyczne. Mamy szeroką gamę kolorów i wzorów, również na indywidualne zamówienie. Oferujemy profesjonalną instalację wykładzin wraz z przygotowaniem podłoga. Pomagamy w biurach, fabrykach, obiektach publicznych i hotelach. W naszej ofercie jest także doradztwo i ekspertyzy. Poznaj nas wchodząc na stronę www. Serdecznie zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 12.09.2016
Od wielu lat zajmujemy się realizowaniem zarówno profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących zarówno zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie zarówno projektów, instalacji a także konserwowanie poszczególnych systemów, co wykonujemy dla klientów biznesowych, co wykonujemy zarówno w kraju oraz jak też poza granicami kraju. W naszej firmie dysponujemy zarówno nowoczesnym sprzętem a także przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii.