Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Transport

Strona Licki

Licki

Dodano: 25.03.2021
LICKI specjalizuje się w realizowaniu bezpiecznego oraz terminowe transportu krajowego oraz międzynarodowego, w tym specjalistycznego. Zapewniamy również serwis biurowy, który obejmuje transport i pomoc w obsłudze konferencji, spotkań, zlotów oraz targów. Gwarantujemy kompleksowe usługi począwszy od przewiezienia niezbędnych materiałów i eksponatów na konferencję, poprzez rozładowanie i ustawienie w docelowym miejscu oraz rozstawienie stoiska targowego, banerów. Oferujemy również hostessy do obsługi stoisk firmowych.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 13.07.2018
W ramach oferty usług transportowych możemy naszym klientom zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi w ramach obsługiwania przewozów zarówno krajowych a także zagranicznych. W naszej firmie możemy zapewnić między innymi obsługiwanie klientów firmowych a także obsługiwanie klientów indywidualnych w zakresie między innymi podróży krajowych oraz zagranicznych, gdzie możemy zapewnić samochody z różnym wyposażeniem co pozwala na zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.
Brak obrazka

Run

Dodano: 16.05.2015
Na polskim rynku działamy od wielu lat specjalizując się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z przeprowadzkami. Wykonujemy przeprowadzki zarówno na rzecz osób prywatnych zapewniając wykonanie pakowania mienia jak też firm, którym oferujemy zarówno przestrzeń magazynową, jak też realizowanie montażu oraz demontażu poszczególnych urządzeń biurowych. Jesteśmy w stanie zapewnić również przewóz przedmiotów wielkogabarytowych dysponując odpowiednimi pojazdami.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki