Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Nadchodzi lato a wraz z nim upragniony urlop nad morze. Jastrzębia Góra to znany polski kurort położony w najbardziej wysuniętej na północ i najpiękniejszej części bałtyckiego wybrzeża ze względu na urokliwe, białe klify. Tu też jest nasz trzygwiazdkowy hotel, w którym oferujemy wysoki standard usług, wygodne pokoje szyte na miarę potrzeb naszych klientów oraz wyśmienitą kuchnię i gratis staropolską gościnność i wiele, wiele innych atrakcji. Z nam spędzisz wyjątkowe wakacje w wyjątkowym miejscu.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 21.04.2015
W naszym klubie fitness, który działa na terenie Łodzi zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania fitness. Realizujemy różne programy treningowe, które nasi klienci mogą dopasować do swoich predyspozycji oraz zaawansowania w realizowaniu intensywnego treningu. Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni instruktorzy zapewniają również indywidualnie dopasowane zestawy ćwiczeń, jak też pomagają w ułożeniu programów żywieniowych, czyli diet, które dopasowane są do realizowanego treningu, co pozwala na uzyskanie szybszych efektów.
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Komfort użytkowania oraz solidność wykonania to dwie najważniejsze cechy, jakimi kieruje się w swojej pracy firma SMMASH Fightwear. Projektując i wykonując na zamówienie koszulki oraz spodenki różnego typu niezbędne dla zawodników biorących udział w zawodach producent przykłada szczególną wagę do wyboru materiałów, stosowania najnowszych technologii oraz zachowywania europejskich norm jakości. Dzięki takiemu podejściu produkty dla zawodników MMA pochodzące z łódzkiej firmy są znane i cenione w wielu krajach Europy.
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 07.06.2015
TUI Centrum Podróży w Łodzi, powstało w 2003 roku jako oddział Biura Turystycznego UniTour. Znajduje się ono w znakomitej lokalizacji przy al. Piłsudskiego, naprzeciw dużego parkingu w samym centrum finansowym miasta. Parking pozwala zmotoryzowanym klientom na szybkie dostanie się do biura bez konieczności zostawiania samochodu w odległym miejscu. TUI Centrum Podróży dba o bezpieczeństwo, dlatego współpracuje tylko z najlepszymi touroperatorami, którzy spełniają wymagania prawne dotyczące bezpiecznej podróży.
Więcej o firmie: Wczasy w Turcji, Biuro podróży