Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Przemysł i gospodarka

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem produkcji wysokiej jakości wyrobów z drutu. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić sprawne realizowanie poszczególnych wyrobów z drutu, które mogą być używane między innymi do produkowania gwoździ, siatek ogrodzeniowych, elementów giętych i zgrzewanych, nitów, krat czy elementów ozdobnych. Gwarantujemy dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości wyrobów z drutu, co znów pozwala nam zapewnić wyroby z drutu spełniają surowe normy produkowania.

Brak obrazka

Printor

Dodano: 22.05.2014

Printor to specjaliście w dziedzinie montażu elektroniki. Nasza działalność obejmuje jednak znacznie szerszy zakres usług, pozwalających nam nawet na kompleksowa produkcję elektroniki. W tym zakresie posiadamy bogate, ponad 25-letnie doświadczenie, które pozwoliło nam rozwinąć firmę z małego przedsiębiorstwa do zaufanego partnera dużych, międzynarodowych koncernów. Nasze produkty znajdują zastosowanie w motoryzacji, medycynie i na wielu innych rynkach. Możemy też pochwalić się ich niezawodnością i najwyższą możliwą jakością.

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 20.12.2013
Soldar to firma-specjalista od instalacji fotowoltaicznych. Możemy zająć się praktycznie wszystkimi działaniami związanymi z takimi instalacjami. Począwszy od projektu i doradztwa dla klientów a skończywszy na montażu i uruchomieniu instalacji. Soldar wykonuje także usługi serwisowe. We współpracy z klientami stawiamy na ciągłą wymianę informacji tak, aby nasze rozwiązania wychodziły naprzeciw potrzebom klientów. W ten sposób jesteśmy w stanie zająć się wszystkim szybko oraz sprawnie. Soldar to kompetentny partner.