Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 01.06.2016
Komfortowe przeprowadzenie pomiarów ma istotne znaczenie w alkomatach firmy Alkotestery. Posiadają one odpowiednie mocowanie ustników, które mają możliwość obrotu. Takie rozwiązania często nie występują w alkomatach dowodowych. To oznacza, że analizator wydechu alkohit stanowi najlepsze rozwiązanie na rynku. Firma zapewniająca nam zakup ułatwia zadanie już w czasie sprzedaży. Dokonujemy jej za pomocą sprawnego sklepu internetowego, w którym znajduje się szeroki asortyment różnych rodzajów alkomatów.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Extreme, która jest jedną z największych auto szkół w województwie łódzkim. W ofercie firmy znajdą Państwo profesjonalne szkolenia dla kierowców na wybrane kategorie. Każdy kursant otrzymuje również tzw. teczkę kursanta, w której znajdują się materiały pomagające w szybkim i skutecznym powtórzeniu informacji z wybranego zagadnienia ruchu drogowego. Nasi instruktorzy są jednymi z najbardziej doświadczonych kierowców w Łodzi. Zapraszamy na naukę jazdy w auto szkole Extreme!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 12.07.2016
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu szkoleń przygotowujących do zdawania egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy. Nasza szkoła działa na rynku już od 1990 roku, co przekłada się na doświadczenie, które posiadamy na rynku. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy prowadzenie zajęć opartych na indywidualnym podejściu do naszych kursantów, co przekłada się na zdawalność egzaminów przez naszych kursantów. Jednocześnie realizujemy wiele specjalistycznych kursów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive to nowoczesna placówka zajmująca się kształceniem i szkoleniem kandydatów na kierowców pojazdów kategorii B. Wyróżnia się wysoce profesjonalną kadrą znakomicie przygotowanych i doświadczonych instruktorów, którzy potrafią nawiązać kontakt i przekazać praktyczną wiedzę każdemu z kursantów. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, a siedziba firmy i sala wykładowa zlokalizowane są w samym sercu Łodzi. First Drive to połączenie innowacyjnych metod i wielu lat doświadczenia.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych na bardzo jasnych warunkach. Sprzedajemy auta za gotówkę, w ratach lub w formie leasingu. Współpracujemy z markami takimi jak Volkswagen, Audi, Opel oraz Skoda. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość oraz pełne zadowolenie klienta. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące sposobów działania oraz dodatkowo oferowanych usług udostępniamy na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami!
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 22.03.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno indywidualnym a także firmowym sprzedaż szerokiego zakresu samochodów marki Kia, której to marki jesteśmy autoryzowanym dealerem. W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania sprzedaży samochodów, co znów pozwala nam zapewnić klientom świadczenie usług dopasowanych do oczekiwań naszych klientów, co dotyczy między innymi wykonywania napraw w ramach nowoczesnego warsztatu samochodowego a także likwidowania szkód.
Strona Licki

Licki

Dodano: 25.03.2021
LICKI specjalizuje się w realizowaniu bezpiecznego oraz terminowe transportu krajowego oraz międzynarodowego, w tym specjalistycznego. Zapewniamy również serwis biurowy, który obejmuje transport i pomoc w obsłudze konferencji, spotkań, zlotów oraz targów. Gwarantujemy kompleksowe usługi począwszy od przewiezienia niezbędnych materiałów i eksponatów na konferencję, poprzez rozładowanie i ustawienie w docelowym miejscu oraz rozstawienie stoiska targowego, banerów. Oferujemy również hostessy do obsługi stoisk firmowych.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 13.07.2018
W ramach oferty usług transportowych możemy naszym klientom zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi w ramach obsługiwania przewozów zarówno krajowych a także zagranicznych. W naszej firmie możemy zapewnić między innymi obsługiwanie klientów firmowych a także obsługiwanie klientów indywidualnych w zakresie między innymi podróży krajowych oraz zagranicznych, gdzie możemy zapewnić samochody z różnym wyposażeniem co pozwala na zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.
Brak obrazka

Run

Dodano: 16.05.2015
Na polskim rynku działamy od wielu lat specjalizując się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z przeprowadzkami. Wykonujemy przeprowadzki zarówno na rzecz osób prywatnych zapewniając wykonanie pakowania mienia jak też firm, którym oferujemy zarówno przestrzeń magazynową, jak też realizowanie montażu oraz demontażu poszczególnych urządzeń biurowych. Jesteśmy w stanie zapewnić również przewóz przedmiotów wielkogabarytowych dysponując odpowiednimi pojazdami.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki