Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 18.04.2013
Przychodnia stomatologiczna Laserdent zajmuje się szeroko pojętymi zabiegami dentystycznymi oraz protetyką. Klinika założona przez doświadczonego dentystę (praktyka w WAM oraz na pogotowiu) jako jedna z pierwszych w Łodzi oferowała bezbolesne leczenie zębów laserem. Obecnie oferta obejmuje wszelkie zabiegi leczenia próchnicy od borowania po kanałowe leczenie zębów, a także zabiegi wybielania zębów i protetyki przy pomocy implantów zębów na bazie tytanowej śruby Branemark. Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu stomatologicznego, brak bólu przy zabiegu gwarantowany!
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 16.02.2015
Agencja farmamarketingu Mobilne Badania to specjaliści w dziedzinie eventów medycznych. Zajmujemy się organizacją warsztatów i szkoleń, a także pokazów i kursów pierwszej pomocy. Naszym nadrzędnym celem jest promocja zdrowia i profilaktyki, a realizujemy go poprzez tworzenie mobilnych przychodni i badań w terenie. Współpracujemy z lekarzami, farmaceutami i pielęgniarkami z ponad 40 miast, dzięki czemu możemy docierać do szerokich grup ludzi. Do tej pory przebadaliśmy wspólnie ponad 120 tysięcy pacjentów, a liczba ta stale rośnie. Zapraszamy do dalszej współpracy.
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 30.03.2020
Salve Medica jest kliniką, która rozwija się już od 1993 roku. W chwili obecnej swoje siedziby ma w dwóch Polskich miastach - Łodzi i Warszawie. W ramach działalności Salve Medica oferuje profesjonalne porady lekarskie, szeroko zakrojoną diagnostykę, a także najnowocześniejsze formy leczenia wielu chorób. Jednym z ważniejszych obszarów działalności kliniki jest diagnostyka i leczenie niepłodności. W ofercie kliniki znajdują się także drobne zabiegi chirurgiczne. Lata doświadczenia, pasja i zaangażowanie to atrybuty wyróżniające pracujących w Salve Medica lekarzy. 
Więcej o firmie: Alergolog łódź

Masz bliznę? Nie martw się, to nie koniec świata!

Zabiegi poprawiające nasz wygląd to w dzisiejszych czasach bardzo modny sposób na pozbycie się wszelkich niedoskonałości, które bardzo często są źródłem kłopotliwych kompleksów, niezależnie od naszego wieku.