Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Instalacje alarmowe

Strona Asd

Asd

Dodano: 14.11.2013
ASD to przedsiębiorstwo parające się sprzedażą oraz projektowaniem, montażem i serwisem systemów zabezpieczeń. Jesteśmy profesjonalistami, dla których bardzo ważną rolę odgrywa jakość zarówno jeśli chodzi o produkty jak i o usługi. Jesteśmy posiadaczami koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącej technicznej oraz fizycznej ochrony mienia. ASD ma w ofercie urządzenia do takich systemów jak systemy telewizji przemysłowej, okablowania strukturalnego, systemy kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej oraz systemy włamania i napadu. Warto na nas postawić.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 16.12.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem na naszym rynku systemów zabezpieczeń. Ich ugruntowana i bardzo ceniona pozycja składa się nie tylko na najwyższej jakości zaplecze sprzętowe, ale także doskonałą pomoc i doradztwo zapewniane przez pracowników. Oferta kierowana jest zarówno do indywidualnych przedsiębiorców jak i wielkich firm. Fachowa pomoc a także bardzo szeroko rozumiane zaplecze współpracy jak okablowania strukturalne, integracja poszczególnych systemów montowanych na danym terenie mają służyć sprawnej pracy i szeroko rozumianej ochronie. Warto współpracować ze specjalistami ceniącymi czas i pieniądze swoich klientów.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 27.12.2013
Zainteresowanie systemami alarmowymi i przeciwpożarowymi jest obecnie z każdym rokiem coraz większe. Dlatego też nie dziwi fakt, że firm które się tym zajmują jest coraz więcej. Jednak wciąż do dość znanych na rynku należy między innymi firma ASD, która z racji ponad 20 letniego doświadczenia prezentuje bardzo wysoki poziom usług. w jej ofercie poza montażem takich instalacji oraz serwisem, można znaleźć także sprzedaż wszystkich niezbędnych do ich wykonani urządzeń, jeżeli ktoś nie ma ochoty na zatrudnianie tej firmy a jedynie chce kupić niezbędne urządzenia.
Więcej o firmie: Kamery HD, Kamery CCTV, Kamery IP