Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Sprzątanie

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 23.03.2015
Zajmujemy się realizowaniem sprzedaży na polskim rynku wysokiej jakości, nowoczesnych oraz oryginalnych urządzeń do wyciskania soków z warzyw oraz owoców. W naszej ofercie posiadamy sokowirówki, które pozwalają na bardzo szybkie przygotowanie soku nawet z dużych owoców. Oferujemy również szeroki asortyment wyciskarek, które pozwalają na przygotowanie soków z miękkich owoców, cytrusów, twardych warzyw korzeniowych, jak marchew, burak, seler, warzyw liściastych a nawet ziół. Oferujemy wyciskarki ręczne oraz ślimakowe.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 03.03.2014
Inwemer to ponad 20 lat doświadczenia, które jest wykorzystywane w praktyce po to, aby oferować wysokiej jakości usługi obsługi technicznej. Inwemer to także specjaliści od takich rzeczy jak ochrona mienia i osób oraz sprzątanie. Współpracujemy z rozmaitymi klientami. Na liście naszych klientów są między innymi osoby fizyczne, firmy, instytucje oraz korporacje. Dla takich klientów wykonujemy między innymi takie usługi jak przeglądy techniczne budynków. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprawdzają dokładnie wszystkie instalacje w Waszych budynkach i instalacjach i w ten sposób są w stanie przedstawić Wam końcowy raport oceniający stan budynku.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 22.06.2016
Na niczym innym nie zależy nam tak bardzo, jak przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, z usług jakie świadczymy. Prowadzimy działalność w zakresie utrzymywania czystości, obsługi technicznej, a także ochrony osób oraz mienia i wynajmowania pracowników na okres tymczasowy. Przygotowując swoją ofertę zadbaliśmy o wszystkie szczegóły i najmniejsze detale, aby nasi klienci czuli z tego tytułu pełne zadowolenie. Wykonując poszczególne usługi skupiamy się na solidnym ich wykonaniu i wysokiej jakości.
Więcej o firmie: Gdańsk, Bydgoszcz, Radom
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 10.05.2013
Szukasz firmy, która zajmie się utrzymaniem czystości na terenie dużych powierzchni takich jak biura czy hale produkcyjne? Poznaj nas. Od 19 lat zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur, instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i centrów logistycznych. Nasze bogate doświadczenie, sprawna organizacja, nowoczesne rozwiązania sprawiły, że zaufali nam Bank BGŻ, ZUS i PGE. Usługi, które świadczymy, zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Serdecznie zapraszamy!