Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Farmaceutyka

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 01.08.2015
Strona benzacne.pl zawiera dokładny opis preparatu Benzacne. Jest to biały, bezzapachowy żel, który stosuje się przy różnych postaciach trądziku pospolitego. Żel ten dostępny jest w dwóch wersjach, o słabszym i silniejszym stężeniu, tak, by pomóc osobom z różnym zaawansowaniem choroby. Producentem żelu jest firma Takeda Pharma Sp. z o.o., a więc znany producent leków na różne schorzenia. Warto docenić specyfik od tak uznanej na świecie marki. Należy po żelu tym spodziewać się dużej skuteczności.
Brak obrazka

liki24.pl

Dodano: 23.05.2021
Liki24 to serwis, którego celem jest analiza dostępności oraz kwot medykamentów w setkach aptek, by znaleźć możliwie najniższą cenę oraz dostarczyć leki do wskazanego miejsca. Portal powstał, aby pomóc w zaoszczędzeniu pieniędzy na i tak już drogich lekach oraz aby móc uwolnić się od wszechobecnych kolejek. Liki24 ma do wyboru medykamenty z wielu kategorii oraz w różnych półkach cenowych. Leki są dostarczane do klienta z aptek w ciągu kilku godzin. Serwis działa w wielu miastach, w tym w między innymi Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Więcej o firmie: Oilatum
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 08.07.2015
Witamina D jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała, ponieważ ma ona wpływ na pracę mięśni, układu odpornościowego, a także poprawia nasze samopoczucie. Dlatego ważne jest dostarczenie jej w odpowiedniej ilości. Jej źródłem jest słońce, lecz w naszym kraju możemy skorzystać z tego jedynie przez letnie dni, ponieważ tylko wtedy promieniowanie jest odpowiednie. Poza tym okresem najłatwiej jest dostarczyć tą witaminę za pomocą VITA buer D3, czyli suplementu diety, który w jednej porcji zawiera odpowiednią dawkę witaminy D na cały dzień.

Masz bliznę? Nie martw się, to nie koniec świata!

Zabiegi poprawiające nasz wygląd to w dzisiejszych czasach bardzo modny sposób na pozbycie się wszelkich niedoskonałości, które bardzo często są źródłem kłopotliwych kompleksów, niezależnie od naszego wieku.