Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 14.11.2013
ASD to przedsiębiorstwo parające się sprzedażą oraz projektowaniem, montażem i serwisem systemów zabezpieczeń. Jesteśmy profesjonalistami, dla których bardzo ważną rolę odgrywa jakość zarówno jeśli chodzi o produkty jak i o usługi. Jesteśmy posiadaczami koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącej technicznej oraz fizycznej ochrony mienia. ASD ma w ofercie urządzenia do takich systemów jak systemy telewizji przemysłowej, okablowania strukturalnego, systemy kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej oraz systemy włamania i napadu. Warto na nas postawić.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 16.12.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem na naszym rynku systemów zabezpieczeń. Ich ugruntowana i bardzo ceniona pozycja składa się nie tylko na najwyższej jakości zaplecze sprzętowe, ale także doskonałą pomoc i doradztwo zapewniane przez pracowników. Oferta kierowana jest zarówno do indywidualnych przedsiębiorców jak i wielkich firm. Fachowa pomoc a także bardzo szeroko rozumiane zaplecze współpracy jak okablowania strukturalne, integracja poszczególnych systemów montowanych na danym terenie mają służyć sprawnej pracy i szeroko rozumianej ochronie. Warto współpracować ze specjalistami ceniącymi czas i pieniądze swoich klientów.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 27.12.2013
Zainteresowanie systemami alarmowymi i przeciwpożarowymi jest obecnie z każdym rokiem coraz większe. Dlatego też nie dziwi fakt, że firm które się tym zajmują jest coraz więcej. Jednak wciąż do dość znanych na rynku należy między innymi firma ASD, która z racji ponad 20 letniego doświadczenia prezentuje bardzo wysoki poziom usług. w jej ofercie poza montażem takich instalacji oraz serwisem, można znaleźć także sprzedaż wszystkich niezbędnych do ich wykonani urządzeń, jeżeli ktoś nie ma ochoty na zatrudnianie tej firmy a jedynie chce kupić niezbędne urządzenia.
Więcej o firmie: Kamery HD, Kamery CCTV, Kamery IP
Strona Kapica

Kapica

Dodano: 17.09.2020
Nasza firma działa w branży stolarki okiennej i drzwiowej od blisko stulecia. Julius Kapitza uruchamiając w 1928 roku swój pierwszy warsztat nawet nie wyobrażał sobie, że tworzy historię. Z upływem czasu firma stała się istotnym graczem na rynku oferując klientom i partnerom handlowym okna i drzwi w najwyższym standardzie. Od początku istnienia stawiamy na jakość w związku z czym nieustannie rozwijamy nasz park maszynowy i ulepszamy technologie produkcji tak, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 01.11.2018
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment produktów z rynku osłon okiennych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić trwałe wyroby, które realizowane są z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami a jednocześnie dostępne są w szerokim zakresie kolorów. Posiadamy w naszej ofercie między innymi takie produkty, jak między innymi plisy, żaluzje poziome aluminiowe oraz drewniane, moskitiery czy markizy. Zapewniamy fachowe doradztwo.
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 16.06.2018
Firma Kulczyk istnieje na polskim rynku już od roku 1995. W tym czasie zdobyła doświadczenie w sprawnym pielęgnowaniu zieleni, wycince drzew. Firma zatrudnia doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, którzy korzystają z profesjonalnego sprzętu. Przedsiębiorstwo Kulczyk posiada stronę internetową dostępną pod adresem www.pielegnacja-zieleni.pl, gdzie można zapoznać się z jej ofertą. Firma Kulczyk swoją działalność prowadzi na terenie Łodzi oraz okolic tego miasta.
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 17.11.2014
Cenimy najwyższą jakość i niepowtarzalny styl. Oferujemy artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz w stylu francuskim i skandynawskim. Importujemy to co najlepsze z firm w całej europie. Sklep Villa Decor pomoże zmienić wnętrze Twojego domu na oryginalniejsze, ponadczasowe i bardziej eleganckie. Udostępniamy dodatki do wszystkich pomieszczeń oraz ogrodów i tarasów. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się dekoracje okienne takie jak rolety i zasłony oraz oświetlenie: lampy, żyrandole i kinkiety.