Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Budownictwo

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2020
Wyjdź przed dom, poczuj powiew świeżego, a co ważne czystego powietrza. W naszym otoczeniu wystarczy szkodliwych substancji. Teraz i Ty możesz mieć ogromny wpływ na środowisko.   

Pellet ekologia w Twoim domu

  A to wszystko z pomocą działań naszej firmy. Przedsiębiorstwo Iwona Pellets to przyszłość. Doskonała oferta kominków hybrydowych wykorzystujących pellet i drewno. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom środowisko pozostaje czyste i bezpieczne.  

Przyszłość to młodzi ludzie

  Coraz prężniej działająca firma pozwala stworzyć produkt, który pozwoli Państwa dzieciom i wnukom czerpać z przyrody to co najlepsze. A w przyszłości zdrowe, zgodne z naturą życie. 
Więcej o firmie: kominek z płaszczem wodnym
Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Firma Matsell to wysokiej jakości usługi sprzedażowe od 1991 roku. Jesteśmy specjalistami w zakresie sprzedaży pokryć dachowych. Pokrycia dachowe to jednak nie wszystko. W naszej ofercie istotne miejsce zajmują również takie elementy jak okna dachowe, wentylacja, płytki ceramiczne czy płyty OSB. Sklep internetowy Matsell umożliwia szybki i wygodny zakup wyżej wymienionych produktów bez wychodzenia z domu. Sprawnie zorganizowane dostawy sprawią, że produkty dotrą do zamawiającego zawsze na czas.
Więcej o firmie: Gonty
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 09.10.2016

Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem hal stalowych oraz konstrukcji stalowych. Realizowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe są zawsze projektowane zgodnie z wymaganiami inwestora przy zastosowaniu najnowszych dostępnych technologii. W naszych halach wykorzystujemy konstrukcje blachownicowe, kratownicowe oraz mieszane. Konstruckje naszych hal mogą być jednonawowe, dwunawowe lub wielonawowe. Gwarantujemy profesjonalne oraz w pełni kompleksowe zrealizowanie zarówno projektów hal jak też montażu.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 30.11.2014
Podejście do wykonywanych zadań jest ważne dla obu stron. Zauważa to również nasza firma Pulako, która dba o nowych i stałych klientów. Specjalnie dla nich wprowadza nową technologię, dzięki której wykonywanie posadzek prezentuje się na jeszcze wyższym poziomie. Dbamy o zastosowanie podkładu gruntowego. Jeśli nie ma on odpowiedniej nośności, to wykonujemy go na zagęszczonym podkładzie gruntownym. W taki sposób wszelkie oferowane przez nas posadzki są przygotowane do użytkowania przez wiele lat, gdzie nie pojawiają się żadne niedoskonałości.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 17.08.2016

Wapol to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w wykładzinach podłogowych. Sprzedajemy wykładziny tkane, naturalne i dywanowe. Ponadto, sprzedajemy wykładziny PVC, płytki LVT i wykładziny specjalistyczne. Mamy szeroką gamę kolorów i wzorów, również na indywidualne zamówienie. Oferujemy profesjonalną instalację wykładzin wraz z przygotowaniem podłoga. Pomagamy w biurach, fabrykach, obiektach publicznych i hotelach. W naszej ofercie jest także doradztwo i ekspertyzy. Poznaj nas wchodząc na stronę www. Serdecznie zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 12.09.2016
Od wielu lat zajmujemy się realizowaniem zarówno profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących zarówno zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie zarówno projektów, instalacji a także konserwowanie poszczególnych systemów, co wykonujemy dla klientów biznesowych, co wykonujemy zarówno w kraju oraz jak też poza granicami kraju. W naszej firmie dysponujemy zarówno nowoczesnym sprzętem a także przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii.