Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Biznes

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 04.01.2015
Kancelaria adwokacka wyspecjalizowana w udzielaniu porad prawnych w wersji pisemnej i ustnej, a także prowadzeniu najbardziej skomplikowanych spraw w kategoriach cywilnych, gospodarczych, budowlanych, podatkowych i wielu innych. Posiadamy bogatą i przede wszystkim aktualną wiedzę, dział e-porad, doświadczenie negocjacyjne. Reprezentujemy naszych klientów nie tylko przed najważniejszymi instytucjami prawnymi, ale także kontrahentami. Kompleksowy zakres usług i wysoka mobilność zapewnia Państwu dostęp do prawnych zdolności w dowolnych warunkach. Zapraszamy zatem do nawiązania profesjonalnej współpracy.
Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 01.04.2013
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy HR Partners, świadczącej usługi z zakresu przeprowadzania szkoleń oraz zajmującej się procesami rekrutacyjnymi w firmach. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Więckowskiego 20. Naszym głównym celem jest pozyskiwanie dla Państwa nowych pracowników-specjalistów, spełniających wymagania ściśle określone przez naszych klientów. Dołącz do grona zadowolonych z profesjonalnej rekrutacji klientów, pozwól firmie HR Partners zadbać o Twoją kadrę pracowniczą!
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 08.12.2015
Jesteśmy firmą, która zapewnia dostęp do nowoczesnej aplikacji, która pozwala na tworzenie indywidualnych planów rozwoju osobistego. Za pośrednictwem aplikacji możliwe jest zdiagnozowania indywidualnych potrzeb oraz sposobów na ich realizowanie poprzez określenie osobistych preferencji, stylu życia oraz wyznawanych wartości. Jednocześnie za pośrednictwem aplikacji zapewniony jest również kontrakt z trenerem on-line, który wyznacza cele w każdym obszarze życia oraz zapewnia precyzyjne dostosowanie szkoleń.
Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 14.07.2020
Łódzki Ekspert to firma działająca w dziedzinie finansów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz staż na rynku gwarantują profesjonalne usługi związane z udzielaniem kredytów i pożyczek. Szeroka wiedza o obecnie oferowanych przez banki możliwościach zapewnia każdemu Klientowi dobranie odpowiedniego rodzaju pomocy. Doradca kredytowy zajmie się indywidualnie każdym problemem i pomoże w udzieleniu najlepszego dla danej osoby kredytu, lub pożyczki. Usługi oferowane przez Łódzki Ekspert są darmowe i realizowane na najwyższym poziomie.
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
PL Europa tworzy grono doskonałym specjalistów z dziedziny biznesu, finansów, marketingu oraz pozyskiwania funduszy unijnych, a także kadra trenerów z dużym doświadczeniem. Wśród tych pracowników można znaleźć prawdziwych ekspertów w zakresie funduszy unijnych, praktyki biznesu, finansów oraz księgowości, a także skutecznych menadżerów. Nie można zapomnieć także o zdolnościach osobistych pracowników, których głowy zawsze są pełne dobrych pomysłów oraz pozytywnej energii, która jest także niezbędna do takiej pracy.