Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Biznes

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 04.01.2015
Kancelaria adwokacka wyspecjalizowana w udzielaniu porad prawnych w wersji pisemnej i ustnej, a także prowadzeniu najbardziej skomplikowanych spraw w kategoriach cywilnych, gospodarczych, budowlanych, podatkowych i wielu innych. Posiadamy bogatą i przede wszystkim aktualną wiedzę, dział e-porad, doświadczenie negocjacyjne. Reprezentujemy naszych klientów nie tylko przed najważniejszymi instytucjami prawnymi, ale także kontrahentami. Kompleksowy zakres usług i wysoka mobilność zapewnia Państwu dostęp do prawnych zdolności w dowolnych warunkach. Zapraszamy zatem do nawiązania profesjonalnej współpracy.
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Flogard od wielu lat działa na łódzkim Teofilowie. Od długiego czasu dbamy o to, by właściciele zwierząt mogli im zapewnić najwyższej jakości karmę, oraz preparaty witaminowe. Zdrowie pupili naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego ogromna wagę przywiązujemy do jakości karmy sprzedawanej w naszym sklepie. Karmy w wielu przypadkach sprowadzone są bezpośrednio od zagranicznych producentów, po to, aby jakość karmy była na najwyższym poziomie. Jesteśmy sklepem który troszczy się o zdrowie zwierząt.
Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 01.04.2013
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy HR Partners, świadczącej usługi z zakresu przeprowadzania szkoleń oraz zajmującej się procesami rekrutacyjnymi w firmach. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Więckowskiego 20. Naszym głównym celem jest pozyskiwanie dla Państwa nowych pracowników-specjalistów, spełniających wymagania ściśle określone przez naszych klientów. Dołącz do grona zadowolonych z profesjonalnej rekrutacji klientów, pozwól firmie HR Partners zadbać o Twoją kadrę pracowniczą!
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 08.12.2015
Jesteśmy firmą, która zapewnia dostęp do nowoczesnej aplikacji, która pozwala na tworzenie indywidualnych planów rozwoju osobistego. Za pośrednictwem aplikacji możliwe jest zdiagnozowania indywidualnych potrzeb oraz sposobów na ich realizowanie poprzez określenie osobistych preferencji, stylu życia oraz wyznawanych wartości. Jednocześnie za pośrednictwem aplikacji zapewniony jest również kontrakt z trenerem on-line, który wyznacza cele w każdym obszarze życia oraz zapewnia precyzyjne dostosowanie szkoleń.
Brak obrazka

Keller

Dodano: 01.07.2014
Radca prawny działający w zakresie prawa cywilnego czy też adwokat, którego zainteresowaniem jest prawo karne to zawody potrzebne, które gwarantują przeciętnym obywatelom obsługę prawną. Nasza kancelaria skupia się właśnie na pomocy prawnej dla zwykłych obywateli, którzy nie potrafią sami zająć się przepisami prawnymi. W naszym zespole znajduje się zarówno radca prawny jak i adwokat dzięki czemu możemy podjąć się praktycznie każdej sprawy i załatwić ją dla Państwa dobra. Jeśli skorzystacie z naszych usług możecie liczyć na sprawną obsługę, która zagwarantuje Wam skuteczne działanie przed sądem.
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
PL Europa tworzy grono doskonałym specjalistów z dziedziny biznesu, finansów, marketingu oraz pozyskiwania funduszy unijnych, a także kadra trenerów z dużym doświadczeniem. Wśród tych pracowników można znaleźć prawdziwych ekspertów w zakresie funduszy unijnych, praktyki biznesu, finansów oraz księgowości, a także skutecznych menadżerów. Nie można zapomnieć także o zdolnościach osobistych pracowników, których głowy zawsze są pełne dobrych pomysłów oraz pozytywnej energii, która jest także niezbędna do takiej pracy.