Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

Auto-szkoły

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Extreme, która jest jedną z największych auto szkół w województwie łódzkim. W ofercie firmy znajdą Państwo profesjonalne szkolenia dla kierowców na wybrane kategorie. Każdy kursant otrzymuje również tzw. teczkę kursanta, w której znajdują się materiały pomagające w szybkim i skutecznym powtórzeniu informacji z wybranego zagadnienia ruchu drogowego. Nasi instruktorzy są jednymi z najbardziej doświadczonych kierowców w Łodzi. Zapraszamy na naukę jazdy w auto szkole Extreme!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 12.07.2016
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu szkoleń przygotowujących do zdawania egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy. Nasza szkoła działa na rynku już od 1990 roku, co przekłada się na doświadczenie, które posiadamy na rynku. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy prowadzenie zajęć opartych na indywidualnym podejściu do naszych kursantów, co przekłada się na zdawalność egzaminów przez naszych kursantów. Jednocześnie realizujemy wiele specjalistycznych kursów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive to nowoczesna placówka zajmująca się kształceniem i szkoleniem kandydatów na kierowców pojazdów kategorii B. Wyróżnia się wysoce profesjonalną kadrą znakomicie przygotowanych i doświadczonych instruktorów, którzy potrafią nawiązać kontakt i przekazać praktyczną wiedzę każdemu z kursantów. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, a siedziba firmy i sala wykładowa zlokalizowane są w samym sercu Łodzi. First Drive to połączenie innowacyjnych metod i wielu lat doświadczenia.