Proszę czekać...
zamknij
slogan: Biznesmen - cżłowiek, który potrafi odkupić swoje grzechy z zyskiem

zabiegi-pielegnacyjne

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 11.05.2014
Aspasja jest salonem urody znajdującym się w Łodzi przy ul. Inflanckiej, gdzie będziesz w stanie kompleksowo zadbać o swoją urodę. foerujemy szerokie spectrum usług, od fryzjerstwa, poprzez makijaż i zabiegi pielęgnacyjne paznokci, aż po medycynę estetyczną pozwalającą na pozbycie się uporczywych zmian w ciele. Równocześnie Aspasja pozwala zrelaksować się podczas masażu pod opieką doświadczonych specjalistów. Dla osób zainteresowanych kompleksowymi zabiegami przed dużą uroczystością (ślub, studniówka) oferujemy pakiety zabiegów pielęgnacyjnych po niższych cenach.
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 13.10.2015

Salon urody Aspasja na rynku kosmetycznym funkcjonuje od dwutysięcznego roku. Pomimo upływu czasu jest jednym z wiodących i najbardziej zaufanych salonów kosmetycznych, gdyż nieustannie podąża za swoimi klientkami. Dlatego w swojej ofercie ma szereg usług odmładzających, wyszczuplających, upiększających twarz i całe ciało. Ponadto salon oferuje usługi fryzjerskie i masaż. W salonie wykorzystywane są najnowsze urządzenia, a kadra nieustannie podnosi swoje kalifikacje, gdyż zadowolenie klientek i klientów jest najważniejsze.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.10.2015

Mieszkacie Państwo w Łodzi i pragniecie odwiedzić zaawansowany salon kosmetyczny i SPA? Zapraszamy zatem do naszego salonu Aspasja osoby dowolnej płci. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, sugerującym zabiegi medycyny estetycznej i sprzedaż kosmetyków naturalnych prestiżowych marek. Mamy dokładnie opisaną ofertę z cennikiem. W pakietach macie szansę Państwo obniżyć koszty zabiegów. Świeża i niezwykle sterylna atmosfera da Państwu najwyższy komfort obsługi. Nasz salon działa już od 2000 roku. Dajemy gwarancję satysfakcji wszystkim klientom.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 13.05.2014

Gabinet kosmetyczny Aspasja łączy w sobie funkcję standardowej kosmetyki jak makijaż czy stylizacja paznokci oraz SPA o wysokim standardzie, zapewniającego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, masaży, odchudzania i innych, typowo relaksacyjnych. W ofercie znajdują się również stylizacje fryzur oraz inne działania mające wpływ na upiększenie kobiecego jak i męskiego ciała. Usługi połączone w pakiecie mogą być znacznie atrakcyjniejsze cenowo. Wszystkie są jednak wykonywane na najwyższym i do tego europejskim poziomie.

Masz bliznę? Nie martw się, to nie koniec świata!

Zabiegi poprawiające nasz wygląd to w dzisiejszych czasach bardzo modny sposób na pozbycie się wszelkich niedoskonałości, które bardzo często są źródłem kłopotliwych kompleksów, niezależnie od naszego wieku.